Program kina

Vitajte na Mini Movie Con – jedinečnom cosplay festivale v srdci mesta Levoča!

Pripravte sa na nezabudnuteľný filmový zážitok, ktorý vám prináša celodenné premietanie najobľúbenejších filmov v nádhernom prostredí mesta Levoča.

🎬 MiniMovieCon a sľúbené premietanie v kine!

Pre tento špeciálny moment sme si pre vás vybrali neodmysliteľnú klasiku – trilógiu Pán prsteňov, vytvorenú podľa slávneho literárneho diela J.R.R. Tolkiena.

Zakúsime spoločne úžasný svet Stredozeme, kde sa odohráva epický príbeh o odvahe, priateľstve a boji proti temným silám. 🌍🗡️ Trilógia Pán prsteňov nás zavedie do magického sveta, kde hobit Frodo Baggins preberá úlohu nesmierne dôležitého nositeľa Jedného prsteňa. Spolu s neohrozenými spoločníkmi sa vydáva na nebezpečnú cestu, aby zničil tento mocný artefakt a tak zastavil zhubné plány Temného pána Saurona.

Spoločenstvo prsteňa 10:30

Dve veže 13:45

Návrat kráľa 17:00

Tieto filmy nás upútajú svojou nádhernou výpravou, pôsobivými efektmi a vynikajúcimi hereckými výkonmi. Prežijeme dobrodružstvá v Mordore, príchod do legendárnej Roklinky, bitku o Helmov žľab a mnoho ďalších nezabudnuteľných momentov. Každý diel nám priblíži hlbšie dobrodružstvo, napätie a emocionálnu silu príbehu.

👉🏻Pre účastníkov festivalu je vstup do kina ZDARMA.
👉🏻Avšak, ak by ste si chceli pozrieť túto klasiku jednotlivo, vstupné je len 3€.
👉🏻A pre tých, ktorí sa rozhodnú stráviť u nás celý deň, pripravili sme špeciálnu ponuku – celodenný vstup do kina za len 7€.

Takže neváhajte a pridajte sa k nám na tento filmový maratón, ktorý vám prináša nezabudnuteľné zážitky a presne tú správnu dávku fantázie. Spolu prežijeme jedinečný svet Pána prsteňov. Tešíme sa na vás!


Okrem premietania filmov vám Mini Movie Con prináša aj ďalšie vzrušujúce aktivity. Môžete sa stretnúť so svojimi obľúbenými filmovými hrdinami, fotiť sa s nimi a vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky. Pripojte sa k rôznym tematickým súťažiam, worksho-pom a rozmanitým hrám, kde si môžete rozšíriť svoje filmové znalosti.

Mini Movie Con je miestom, kde váš filmový svet ožíva. Ponorte sa do príbehov, ktoré vás bavia a inšpirujú, spoločne s ďalšími filmovými nadšencami a cosplayovými fanúšikmi. Zdôraznite svoju vášeň pre filmovú kultúru a objavte nové dimenzie filmového umenia.