Sestry Jančové Workshop

Pozor, fanúšikovia komiksov a kreatívnej tvorby! Na Mini Movie Con vás čaká jedinečná príležitosť stretnúť sestry Jančové.

Zuzana a Ivana Jančové sú autorky slovenských komiksov. Svojimi dielami dokážu rozprávať príbehy, ktoré oslovujú nás všetkých.

Ivanka,blondínka so záľubou v písaní poviedok a príbehov, sa pustila aj do tvorby komiksov. Jej sestra Zuzanka, so svojimi tmavšími vlasmi, naopak obdivuhodne kreslí. Spolu tvoria úžasný tým, ktorý dokáže vytvárať jedinečné komiksy.

Tieto talentované sestry majú vynikajúcu schopnost vytvoriť komiksy s pútavými príbehmi. Ich diela sa nebránia ani dôležitým spoločenským témam.

A to nie je všetko! Na našom cosplay festivale, ktorý sa koná v Levoči -Mini Movie Con, budete mať možnosť stretnúť sa so sestrami v rámci hlavného programu a vypočuť si ich pribeh. Môžete sa tešiť na zaujímavý workshop, kde predstavia svoje kreatívne tajomstvá a ukážu vám, ako napríklad -vytvoriť úžasné komiksy.

Takže nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť! Príďte na Mini Movie Con a stretnite sa s týmito talentovanými a inšpiratívnymi sestrami a spoznajte ich hrdinov. Pridajte sa k nim na ich úžasnú cestu tvorby komiksov, ktoré nás všetkých oslovujú a inšpirujú!

Viac infošiek o ich práci nich nájdeš na ich oficiálnej webovej stránke :