Sprievodný program

Vitajte vo svete sprievodného programu na našom úžasnom Mini Movie Con!

Pripravili sme pre vás aj skvelý sprievodný program, ktorý vám umožní ešte viac sa ponoriť do sveta filmového cosplayu a zažiť úžasné zážitky počas celého dňa.

Ak máte chuť na súťaživosť, neváhajte sa zapojiť do našich zábavných hier. Testujte svoje schopnosti, riešte záhady a súťažte o fantastické ceny. Budete mať príležitosť stretnúť rovnako nadšených fanúšikov a vytvoriť si nové priateľstvá.

Pre milovníkov filmu sme pripravili celodenné premietanie v kine so širokou škálou filmov z oblasti sci-fi, fantasy a superhrdinov. Ponorte sa do nekonečného vesmíru obľúbených filmov a nechajte sa strhnúť do ich magického sveta. Svoje obľúbené postavy uvidíte na veľkom plátne v celom ich slávnom rozpätí.

Pre tých, ktorí túžia po rozvoji svojich cosplayingových zručností, pripravili sme rôzne workshopy a semináre. Naučte sa vytvárať realistické make-upy, prácu s rôznymi materiálmi, výrobu a úpravu kostýmov a mnoho ďalších techník od skúsených profesionálov. Získajte cenné rady a inšpiráciu, ktorá vám pomôže zdokonaliť vaše cosplay umenie.

A samozrejme, nezabudli sme ani na stánky! Naši výstavníci a stánkari vám ponúknu širokú škálu produktov súvisiacich s cosplayom. Nájdete tu originálne kostýmy, rekvizity, make-up, vlasové doplnky, plagáty a ďalšie fantastické veci. Preskúmajte stánky, objavujte nové výrobky a nakupujte si svoje obľúbené cosplay poklady.

Tento sprievodný program je určený pre všetkých fanúšikov a nadšencov. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený cosplayer, určite tu nájdete niečo, čo vás zaujme.

To však z ďaleka nie je všetko…

Vitajte na Mini Movie Con – najúžasnejšom cosplay festivale pre deti a teenagerov!

Pripojte sa k nám na nezabudnuteľný deň plný zábavy, fantázie a dobrodružstva! Naša udalosť je špeciálne zameraná na mladších návštevníkov, ktorí sa chcú ponoriť do sveta obľúbených filmov a rozprávok.

Pre všetkých milovníkov Disneyho rozprávok sme pripravili výnimočnú miestnosť, kde male princezné a fanúšikovia Disneyho môžu zažiť skutočné kúzlo. Vstúpte do sveta rozprávok, kde sa môžete stretnúť so svojou milovanou princeznou a odfotiť sa s ňou na našej foto stene. Toto bude určite jedinečná príležitosť na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok.

Pre všetkých fanúšikov Harryho Pottera sme pripravili úplne osobitnú miestnosť – Čarodejnícky svet. Ponorte sa do kúzelného prostredia, kde sa môžete stretnúť so samotným Harrym Potterom a Hermionou. V tejto miestnosti sa môžete zapojiť do rôznych hier, sutáži a aktivít inšpirovaných magickým svetom Harryho Pottera. Pripravte sa na dobrodružstvo a objavujte tajomstvá tohto fantastického univerza.

Okrem toho sme pripravili aj širokú škálu hier a aktivít pre deti a teenagerov, aby sa mohli skvele zabaviť. Budeme mať hry, súťaže, výtvarné dielne a mnoho ďalších interaktívnych aktivít, ktoré udržia mladých návštevníkov zaneprázdnených po celý deň.

Taktiež nesmiete zabudnúť na celodenné premietanie najobľúbenejších filmov, ktoré si môžete vychutnať v našej kinovej miestnosti. Počas dňa sa budete môcť ponoriť do príbehov a dobrodružstiev zo sveta filmov, ktoré milujete.

Mini Movie Con je miestom, kde sa detské sny stávajú realitou. Pripojte sa k nám a zažite nezabudnuteľný deň plný radosti, fantázie a stretávania sa s obľúbenými postavami zo sveta filmu.

Tešíme sa na vás na našom fantastickom cosplay festivale 14.10.2023 – Mini Movie Con!