Mini Movie Con

Hlavný program

Nedeľa, 28. júl 2024

Family Day

10:00 – 14:00 Voľný program

Fotenie a natáčanie propagačných materiálov 

Miesto: Rôzne lokality v meste Levoča

Pridajte sa k foteniu a natáčaniu populárnych reel  v krásnom historickom meste Levoča. Naša Katie vám umožní pozrieť si historické pamiatky a miesta v meste Levoča. Objavte bohatú históriu tohto úžasného mesta a jeho kultúrneho dedičstva. Využite jedinečnú atmosféru a architektúru mesta na dosiahnutie úžasných fotografií a videí s ktorými vám Katie rada pomôže. 

Uverejnite vaše fotky na socialnych sieťach a označte náš festival. Tešíme sa na vaše krásne príspevky. Tie najlepšie prezdielame. 

14:50 Nerozprávky – David Hamran

Miesto: Kino Úsmev

Krátke čítanie z knihy Nerozprávky od autora Davida Hamrana, ktoré zaujmú malých i veľkých poslucháčov. Kniha je určená pre deti nad 10 rokov, no tieto príbehy potešia všetky vekové skupiny.

Nerozprávky: Mesto chráni vysoké kamenné múry. Nedokáže však ochrániť ľudí pred silami, ktoré krivia ľudské duše.

15:00 – Bojnické divadlo

Užite si predstavenie Bojnického divadla, ktoré vám prinesie zábavu a smiech s ich unikátnymi a živými predstaveniami.

16:00 – Program v Kine, premietanie krátkych rozprávok

Navštívte kino a sledujte premietanie krátkych rozprávok, ktoré vás zavedú do rozprávkového sveta plného dobrodružstva a zázrakov.

Sprievodný program

Fotostena

Zachyťte si svoje zážitky pri návšteve s našou farebnou fotostenou. Uverejnite vaše fotky na socialnych sieťach a označte náš festival. Tešíme sa na vaše krásne príspevky. Tie najlepšie prezdielame. 

Fotenie s cosplayermi v Disney kostýmoch

Stretnite sa s našimi skvelými cosplayermi oblečenými v originálnych Disney kostýmoch a získajte nezabudnuteľné fotografie s vašimi obľúbenými postavami. Uverejnite vaše fotky na socialnych sieťach a označte náš festival. Tešíme sa na vaše krásne príspevky. Tie najlepšie prezdielame. 

Pou z Kung Fu Pandy

Fotenie s velkym maskotom Pandy Pou. Uverejnite vaše fotky na socialnych sieťach a označte náš festival. Tešíme sa na vaše krásne príspevky. Tie najlepšie prezdielame. 

Ďalšie atrakcie

Maľovanie na tvár: Deti sa môžu nechať namaľovať na tvár rôznymi farebnými vzormi a motívmi, čo im prinesie ešte viac zábavy a fantázie.

Popcorn: Užite si čerstvý popcorn pri sledovaní predstavenia a premietania filmov.

Cukrová vata: Nechajte sa očariť sladkou chuťou a jemnou štruktúrou cukrovej vaty, ktorá je súčasťou každého príjemného zážitku v kine.

Návrat hore